Adresy, które warto znać

Awatar użytkownika
Przestrzegam przed kupowaniem matek z niepewnych źródeł. Ostatnio miałem okazje zakupić matkę unasieniona z racji tego że Radek nie miał akurat ani inni sprawdzeni hodowcy, zakupiłem z ogłoszenia w Pszczelarstwie. Matka poddana do odkładu w ogóle nie zaczęła czerwić. Potem zaczęła ale na trutowo. Po zgłoszeniu reklamacji gościu wyparł się i powiedział że u niego czerwiła.
Nie chce podawać adresu, bo nie che siać nienawiści. Nie kupujcie z niepewnych źródeł. Lepiej zaczekać tydzień lub dłużej, poddać rodzince otwarty czerw, a matkę zakupić ze sprawdzonego i dobrego hodowcy. Szkoda nerwów i pieniędzy.
Tu z kolegą się w 100% zgadzam.I ja zakupiłem w ubiegłym roku kilka mateczek Było wszystko ok podjeły czerwienie ale co za diabełki to szok.Nie dały do ula podejść.
Awatar użytkownika
Godny Pan polecenia .Nigdzie nie reklamujący się.
Ryszard Olejniczak tel:665827910.
A.M.Ligustica
Kaukaska.
Ne sprawdzałem od niego matek W tym roku będę testował 10 jedno dniowych 10 unasiennionych.
1 reprodukcyjną.
A.M.Ligustica.
Zobaczymy co potrafią.
Awatar użytkownika
Stały bywalec
Kolego a wyżej wymieniony hodowca skąd czerpie materiał reprodukcyjny ??
"Chwalił raz siebie człowiek, opatrując ule:

- Jak to ja z wami, pszczółki, obchodzę się czule!
- Prawda, - rzekły - lecz dobroć z jakiego powodu?
Alboż to dla nas robisz? Dla naszego miodu."
Ignacy Krasicki
Awatar użytkownika
Stały bywalec
Już zamówiłem na następny sezon aga i aga3. Dużo o niech dobrego słyszałem...może sprawdzi się na moje leśne tereny:) Chodź krąży jeden filmik o aga3 który zniechęca do tej pszczoły:D

Wróć do „%s” HODOWCY PSZCZÓŁ