Centralne Archiwum Literatury Pszczelarskiej Cezary Kruk

Cezary Kruk Puławy 1 lipca 2017 r.

24- 100 Puławy, ul. Kaniowczyków 15/5

Tel. 518-482-726

Mail:[url=mailto:cezarykruk2@wp.pl]cezarykruk2@wp.pl[/url],[url=mailto:apis.polonia@wp.pl]apis.polonia@wp.pl[/url]
Centralne Archiwum
Literatury Pszczelarskiej
Książki, czasopisma, jednodniówki, plakaty, foldery

Uprzejmie informuję, że kupuję książki i czasopisma pszczelarskie.

Wszystko co było wydane o pszczołach w języku polskim oraz we wszelkich innych językach. Najbardziej zależy mi na zgromadzeniu wszystkich numerów „Bartnika Postępowego”.

Zależy mi też na kupnie książki Walentego Kąckiego z 1614 roku. Była to pierwsza drukowana książka o pszczołach w języku polskim i języku słowiańskim. Miała 5 wydań. Chcę kupić wszystkie 5 wydań.

Często zdarza się, że pszczelarz umiera a jego biblioteczka pszczelarska jest wyrzucana lub idzie na makulaturę. Ja z makulatury zdobyłem cudem książkę Onufrego Czyńki.

Proszę pszczelarzy o kontakt. Proszę o przedstawienie oferty sprzedaży starej literatury pszczelarskiej.

Tak jak napisałem oprócz literatury polskiej interesuje mnie literatura pszczelarska z całego świata. Ze wszystkich języków. Nawet literatura w języku chińskim i japońskim!

Także wszystkie czasopisma, ulotki, plakaty, jednodniówki. Wszystko co jest napisane o pszczołach.

Z poważaniem

Cezary Kruk

Tel. 518-482-726

Witam!

Przed chwilą moje Centralne Archiwum Literatury Pszczelarskiej wzbogaciło się o książkę o której marzyłem.

Książka Walentego Kąckiego „Nauka o pasiekach”. Książka z 1614 roku. Reprint z 1981 roku. Stron 36

Pozdrawiam serdecznie

Cezary Kruk

Tel. 518-482-726

Wróć do „%s” KUPIĘ/ZAMIENIĘ