Terapia "oddechowa"?

Awatar użytkownika
Stały bywalec
A więc...może nie lecznicze właściwości miodu,ale też cos nt. leczenia.
Otóż,mieszkam w miejscowości gdzie znajduje się szpital.Ostatnio na jego terenie zobaczyłem chyba 10 piknie ustawionych uli ze styroduru.Tak więc uruchomiłem kontakty bo człowiek ciekawy kto jeszcze we wsi pszczelarzy ;) Na chwilę obecną wiem tyle że...Ule są szpitalne,są z nich podciągnięte jakieś przewody do budynku w którym można się inhalować.Dodam że jest to Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii,więc wniskuję e jest to jakaś nowatorska forma terapii.Jak będę miał chwilę to podjadę popatrzeć i czegoś więcej się dowiedzieć.Dostęp do uli na szczęście jest swobodny.
“…Ten, kto zajmuje się pszczelnictwem nie tylko gwoli korzyści, kto z prawdziwą miłością pielęgnuje pszczoły i uważnie obserwuje je, ten jest prawie zawsze dobrym człowiekiem, mężnym obywatelem i wiernym przyjacielem…”.

/ ksiądz Jan. Dzierżon /
Awatar użytkownika
ADMINISTRATOR FORUM
Dobrze że o tym napisałeś. Każdy pszczelarz ma taką inhalacje u siebie na pasiece i może sobie wykorzystać to w celach zdrowotnych, a że jest to lecznicze to nie muszę chyba już pisać. :D
Awatar użytkownika
Stały bywalec
Zgadza się,ale pierwszy raz spotkałem się z taką terapią na "skalę przemysłową" i stosowaną faktycznie w medycynie ;)
“…Ten, kto zajmuje się pszczelnictwem nie tylko gwoli korzyści, kto z prawdziwą miłością pielęgnuje pszczoły i uważnie obserwuje je, ten jest prawie zawsze dobrym człowiekiem, mężnym obywatelem i wiernym przyjacielem…”.

/ ksiądz Jan. Dzierżon /

Wróć do „%s” LECZNICZE WŁAŚCIWOŚCI MIODU